Dostępność cyfrowa

Wdrażamy Standardy WCAG. Tworzymy dostępne aplikacje i strony internetowe.

Dwoje ludzi przybija sobie piątkę

Czym jest dostępność cyfrowa?

WCAG, czyli Wytyczne Dotyczące Dostępności Treści Internetowej (Web Content Accessibility Guidelines), to standardy opracowane przez World Wide Web Consortium (W3C), międzynarodową organizację odpowiedzialną za rozwój Internetu. Te wytyczne służą do tworzenia treści internetowych, takich jak strony internetowe, aplikacje czy multimedia, które są dostępne dla jak najszerszego grona użytkowników - w tym osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Korzyści ze stosowania
zasad WCAG

Zwiększenie ruchu na stronie

WCAG pomaga tworzyć strony i aplikacje, które są dostępne dla jak najszerszego grona użytkowników, w tym dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Zgodność z prawem

W wielu krajach, w tym w Unii Europejskiej, WCAG jest wymogiem prawnym, a niewypełnienie tych wymagań może prowadzić do kar i negatywnych konsekwencji prawnych.

Poprawa reputacji

Firmy, które starają się o dostępność, są często postrzegane jako bardziej odpowiedzialne społecznie, co może poprawić ich reputację i relacje z klientami.

Zwiększenie zasięgu

Dostępne strony mogą dotrzeć do większego grona potencjalnych klientów, w tym osób starszych i osób z niepełnosprawnościami, które mogą stanowić znaczący procent populacji.

Poprawa doświadczenia użytkowników

Dostępne strony są często łatwiejsze w użyciu i oferują lepsze doświadczenie dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich umiejętności.

Długoterminowa oszczędność

Projektowanie zgodne z WCAG od samego początku może zaoszczędzić czas i pieniądze na dłuższą metę, eliminując potrzebę późniejszych, kosztownych poprawek dostępności.

Zakres naszych działań

Audyt

Zastanawiasz się, czy Twoja strona internetowa lub aplikacja jest dostępna dla wszystkich użytkowników? Nasza usługa pomoże Ci to sprawdzić. Nasz cel to identyfikacja obszarów, które mogą wymagać dostosowania, aby zapewnić, że Twoja strona internetowa lub aplikacja jest dostępna dla każdego. Po audycie otrzymasz precyzyjny raport, wskazujący jakie elementy Twojej strony lub aplikacji wymagają poprawy, aby spełniać standardy WCAG.

Dostosowanie

Nasz doświadczony zespół pracuje nad istniejącymi stronami i aplikacjami, a także tworzy nowe od podstaw, zawsze z uwzględnieniem standardów WCAG. Wszystko po to, aby każdy mógł bez problemu korzystać z Twojej platformy. Po dostosowaniu, Twoja strona lub aplikacja będzie nie tylko bardziej dostępna, ale również bardziej przyjazna dla użytkownika i skuteczna biznesowo. Pamiętaj, dostępność to nie tylko wymóg prawa, ale przede wszystkim szacunek dla wszystkich Twoich użytkowników.

Co zyskasz
wybierając właśnie nas?

Indywidualne Podejście

Dążymy do tego, aby każde zlecenie było traktowane unikalnie i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza firma skupia się na zrozumieniu Twoich potrzeb i celów.

Jakość

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi zmianami i standardami w zakresie dostępności, dzięki czemu Twoja strona lub aplikacja będzie zawsze zgodna z aktualnymi wymogami.

Kompleksowe wsparcie

Od audytu, przez proces dostosowania, aż po późniejsze utrzymanie i ewentualne aktualizacje - jesteśmy z Tobą na każdym kroku.

Dwoje ludzi omawia obrazek

Standard międzynarodowy

Dążymy do spełnienia wszystkich kryteriów sukcesu WCAG 2.1 na poziomie AA, co jest zgodne z wieloma standardami dostępności na świecie. Co więcej, zawsze staramy się iść o krok dalej, biorąc pod uwagę nowe technologie i narzędzia, które mogą poprawić dostępność i doświadczenia użytkowników.

Przełamujemy bariery cyfroweshape

Dostępność Internetu to nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim etyczny. W naszej firmie, jesteśmy dumni, że tworzymy strony i aplikacje dostępne dla każdego. Stosując zasady WCAG, pomagamy tworzyć Internet, który jest bardziej pomocny, użyteczny i przyjazny dla użytkownika.