Analiza i projektowanie shape

illustration

Analiza biznesowa i systemowa

Przeprowadzimy wywiad wymagań lub zorganizujemy warsztaty, które pozwolą wymagania sprecyzować. Zadbamy nie tylko o technikalia i przepływ danych, ale również o wygodę użytkownika - UX. Udokumentujemy wyniki analizy i przygotujemy odpowiednie specyfikacje i instrukcje dla dalszych prac.

illustration

Audyt obecnych rozwiązań

Czy wykorzystywane oprogramowanie w pełni realizuje Twoje potrzeby? Często rozwiązania pudełkowe oferują ogromne możliwości, a w praktyce wykorzystywana jest ledwie garstka z nich. Może brakuje w nim jakiegoś ważnego biznesowo szczegółu? Spróbujemy to ustalić.

illustration

Zadbanie o dostępność i użyteczność

Dzisiaj oprogramowanie może być używane na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Nie ograniczaj się do komputera, skorzystaj z rozwiązania na telefonie, tablecie, zegarku... Ty i Twoi klienci powinni móc wygodnie korzystać z oprogramowania tam gdzie go potrzebują.

illustration

Budowanie makiet, prototypowanie

Chcesz zobaczyć, poklikać, poczuć jak oprogramowanie wygląda i działa zanim zdecydujesz, że to jest to! Jedno zdjęcie potrafi zastąpić tysiąc słów, analogicznie prototyp lub makieta często są warte więcej niż długie godziny spotkań i dziesiątki stron dokumentacji.

illustration

Doradztwo w zakresie oprogramowania

Obserwowaliśmy setki sukcesów, jak i porażek na polu pracy z przygotowywaniem oprogramowania. Dla rzeczy pozornie prostych potrafimy wskazać drugie dno, a zawiłe upraszczamy. Wiemy, jakie rozwiązania w jakich warunkach mają sens i chętnie dzielimy się tą wiedzą.

USŁUGI

Uszyjemy oprogramowanie na Twoją miarę shape

Zajmujemy się projektami webowymi na każdym etapie.
icon
Od koncepcji...

Analizy potrzeb, audyt obecnych rozwiązań, doradztwo i sporządzenie specyfikacji

icon
icon
Przez realizację...

Prototypowanie, budowa oprogramowania, ogarnianie infrastruktury, testy i udane wdrożenie

icon
icon
Po utrzymanie i rozwój...

Monitorowanie i reakcja na incydenty, organizacja, opracowanie kolejnych wersji oprogramowania

icon